top of page

Виставка BTL Bolsa de Turismo de Lisboa у Лісабоні

Виставка BTL Bolsa de Turismo de Lisboa у Лісабоні збирає щорічно понад 60 тисяч відвідувачів із усієї Португалії. Association of Incoming Tour Operators of Ukraine була вперше представлена на цій найбільшій регіональній виставці і презентувала кампанію Visit Ukraine after the Victory. Надрукований величезними літерами заклик знаходив відгук у серцях багатьох візитерів, які підходили до нашої представниці Olena Kazmina висловити слова підтримки і підтвердити, що мають намір відвідати Україну як тільки це буде можливо з точки зору безпеки.


Особливо значимим став візит президента Португалії Марсело Ребелу ді Соза на український стенд, що у черговий раз засвідчив всебічну підтримку України. І, зокрема, важливість туризму як галузі, яка сприятиме відновленню країни після Перемоги –за прикладом наповнення бюджету та розвитку інфраструктури Португалії завдяки туристичним надходженням. Іншою високоповажною візитеркою була депутат Європарламенту Cláudia Monteiro de Aguiar – вона підкреслила необхідність залучення України до спільного європейського простору і те, наскільки наша держава важлива для Європи.


Ми вдячні за можливість представити Україну на виставці, а також за багаторічну і всебічну підтримку нашим колегам із APAVT.  Завдячуємо також Посольству України у Португалії Embaixada da Ucrânia na República Portuguesa за постійну наполегливу роботу із розвитку туризму та промоції України як туристичної дестинації. Багато яскравих і різноманітних презентаційних матеріалів були надані Державне агентство розвитку туризму України, Відділ туризму ІФ ОДА / IF Tourism Office, Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, Департамент маркетингу міста та туризму, і вони всі потрапили до зацікавлених у відвіданні України майбутніх туристів.
Comments


bottom of page