top of page

Усвідомлення важливості солідарного та волонтерського туризму

Усвідомлення важливості солідарного та волонтерського туризму з'являється тоді, коли чітко розумієш засади функціонування та цілі, які досягаються від його реалізації: ✅️ збереження культурної спадщини; ✅️ інформування світової спільноти про нещадні та руйнівні наслідки російського вторгнення; ✅️ залучення коштів до місцевих бюджетів деокупованих територій; ✅️ підтримка локального бізнесу, який опинився у складних економічних умовах; ✅️ можливість висловити солідарність та підтримку; ✅️ формування попиту на подальше відвідування України та всіх її регіонів.

Волонтерський і солідарний туризм - це перший та необхідний крок у напрямку відновлення туристичного потоку в умовах закінчення війни нашою перемогою. Адже, це подорожі, які сповнені новими цінностями, які з'явилася у сучасному світі через жорстоку війну. Це наповнення новими сенсами поняття #ResponsibleTourism, який декілька років назад запровадили на рівні UNWTO як туризм, який має величезну соціальну складову та передбачає відповідальне ставлення до подорожей і світу. У нещодавній промові генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації Зураб Пололікашвілі зазначив, що туристична спільнота підтримує Україну. І ми цілком переконані, що допомогти країні та її економіці можна і подорожуючи.

Як спільнота туристичних операторів із в’їзного туризму ми бачимо необхідність уже зараз на державному рівні спонукати туристів відвідати Україну саме з метою волонтерського та солідарного туризму, як тільки це буде можливо точки зору безпеки перебування в Україні. Це має бути основою нинішньої інформаційної та маркетингової стратегії в туризмі нашої держави.

Принагідно ми дякуємо Проєкт USAID "Економічна підтримка України" за ініціативу з розробки стратегії розвитку цих видів туризму в Україні вже сьогодні. Проект Збереження культурної спадщини в контексті солідарної економіки це вірний старт на шляху до відбудови економіки та порятунку культурного надбання України.

Разом до Перемоги 🇺🇦 Слава Україні ✊️

------- Фото із волонтерсько-солідарних поїздок у 2022 році, які були проведені для знайомства з туристичними локаціями та розташованими там місцевими бізнесами Яблунівські печериці @vytach.bakery Ornament Ukraine Travel

Кожна поїздка передбачала спільну працю та передачу необхідного на потреби ЗСУ

Comments


bottom of page