top of page

Zoom-зустріч з Заступником МЗС України Єніним Євгенієм ВолодимировСьогодні, 05.11.2020 пройшла зустріч у форматі Zoom з Заступником Міністра закордонних справ України Єніним Євгенієм Володимировичем та керівником Консульського Департаменту Горяйновим Романом В'ячеславовичем.

Метою зустрічі стало обговорення нещодавно впровадженого безвізу з країнами Перської затоки та врегулювання безвізу з КНР. _______ Від початку запровадження безвізу з КСА, Оманом, Бахрейном та Кувейтом, ми відзначили, що це надважливе для розвитку українського туризму рішення має бути закріплене й лібералізацією для громадян третіх країн, які мають дозвіл на постійне проживання та працевлаштування там. Адже кількість експатів в цих країнах дуже велика, та саме вони в тому числі представляють собою великий сегмент потенційно подорожуючих до України, особливо для MICE-туризму, та процес отримання візи для них також має бути спрощеним (громадяни Єгипту, Лівану, Йорданії)

Представники асоціації в'їзних туроператорів України Марія Юхновець, Денис Антонюк, Наталія Соболева, разом з колегами з Visit Ukraine Антоном Тараненко та Оленою Шаповаловою, запропонували наші бачення такої лібералізації. Ми щиро сподіваємося, що після детального розгляду з боку МЗС, Україна зможе закріпити таке важливе рішення максимально ефективним доповненням.

Хотілося б також додати, що особливо важливим в умовах безвізу з країнами Перської затоки є і маркетинг, який в тому числі має бути націленим зараз на ці країни, щоб промоція України, як привабливої дестинації для подорожей, працювала на максимум.

------------ Другим питанням було можливе врегулювання дії безвізового режиму для громадян КНР, що є дуже важливим для захисту інтересів українських туроператорів. Ще в липні місяці це питання було підняте на рівні всх профільних асоціацій та взято до уваги Державним агентством з розвитку туризму України. Сподіваємося на подальші позитивні зрушення в цьому важливому завданні.

Дякуємо Державне агентство розвитку туризму України та Мар'яні Олеськів за ініціативу проведення такого заходу!

Comments


bottom of page