top of page

09.10.2020 у місті Анталія пройшла Українсько-Турецька змішана комісія з питань туризму

Від імені Асоціації в'їзних туроператорів України, хочемо висловити свою глибоку повагу та вдячність за ініціативу та проведення такого важливого для наших країн заходу та за можливість взяти участь.

Дякуємо пані Ларисі Петасюк, заступниці міністра культури та інформаційної політики, очільниці Державного агентства розвитку туризму Мар'яні Олеськів за чітке освітлення бачення країни щодо перспектив та необхідних передумов для розвитку туризму між нашими країнами.

Під час засідання обговорювалися необхідні умови для покращення співробітництва , прагнення до розширення авіасполучення між країнами, необхідність у проведенні культурного обміну, та переймання досвіду щодо розвитку галузі. _________

Підчас виступу, президент Асоціації Юхновець Марія зазначила наступне:

Досягнення взаємовигідного співробітництва на рівні бізнесу та держав є необхідною умовою для становлення постійного туристичного потоку між країнами . Результат покращення відносин у сфері туризму залежить від ефективності цілого комплексу дій та завдань, а саме:

1.Крос-промоція Безумовно, це є надважливою складовою успішного партнерства у сфері туризму. Адже, переважно, бажання відвідати ту чи іншу країну, виникає як результат тривалого та комплексного підходу до її просування в межах бажаного ринку. Тому, дуже важливою є взаємна підтримка в крос-промоції наших країн на державному рівні.

2.Постійна імплементація нових туристичних продуктів Сучасні тенденції в туризмі свідчать про те, що варто робити акцент на постійному створенні нових туристичних продуктів, і навіть за наявності сталого wow-продукту, який має безперечний попит та інтерес, в певний час на зміну йому, або як альтернативу, дестинація повинна запропонувати щось інше, досі невідоме та цікаве. Адже, цього буде прагнути споживач. Позитивним в цьому аспекті є й те, що шляхом постійного впровадження нових продуктів, ми матимемо змогу розширювати межі їх реалізації, залучаючи нові регіони та локації, що матиме позитивний ефект для економічного стану обох країн.

3.Спільний аналіз та вивчення попиту та потреб споживача Розуміння того, що найбільше цікавить та приваблює туристів, які види туризму цікавлять тих чи інших споживачів, які тематики подорожей їм до вподоби, які місця для них є найвизначнішими, які існують особливості в роботі з туристами - все це можливо отримати шляхом спільного вивчення та аналізу. Лише в такому випадку країни зможуть запропонувати одна одній ті туристичні продукти, які, без сумнівів, будуть користуватися широким попитом.

4.Розширення сезонності відвідування Варто відмітити, що подолання існуючих, інколи вимушених сезонних рамок - це одна з першочергових задач. Ми маємо прагнути до максимального розширення сезонності, шляхом просування різних видів туризму для всіх чотирьох сезонів, стимуляції та підтримки туристичного сектору в період низького попиту, та позиціонування обох країн, як дестинацій для відвідування протягом всього року, адже і Україна, і Туреччина мають необхідний для цього туристичний потенціал.

5.Встановлення та підтримка комунікації бізнесу Можливість проведення B2B нетворкінгів, презентацій, воркшопів, семінарів - це все має бути зі сприяння та підтримки обох сторін та на державному рівні, адже, це дає змогу для більш досконалого вивчення існуючих можливостей країн та започаткування співробітництва на рівні бізнесу. Участь в локальних туристичних виставках та рекламні тури для туристичних операторів мають також підтримуватися на рівні обох держав.

6. Партнерство на рівні туроператорів Ми глибоко переконані, що саме локальні туроператори створюють ті унікальні туристичні продукти, які здатні привабити іноземних туристів. Приймаюча компанія є експертом у створенні таких продуктів, в той час, як відправляюча компанія є експертом в просуванні цих продуктів серед споживачів в його країні. Ми зацікавлені в тому, щоб туристичний продукт зберігав свою автентичність, був представлений якісними та відпрацьованими маршрутами та послугами. Тому, ми закликаємо до співробітництва туроператорів наших країн задля досягнення високих результатів в сегменті організованого в'їзного туризму.

---------- Отже, ми ще раз хочу подякувати за можливість взяти участь у цьому заході! Ми завжди відкриті до співпраці Міністерство культури та інформаційної політики України Державне агентство розвитку туризму України

Дякуємо колегам за участь та професійне освітлення тем Ukrainian Hotel & Resort Association SkyUp Airlines Visit Ukraine

Kommentare


bottom of page