top of page

Презентація "Ukraine - your brand new destination" для представників туристичної галузі Хорватії.

Відбулася презентація "Ukraine - your brand new destination" для представників туристичної галузі Хорватії - профільних асоціацій, туристичних медіа та агенцій, що зацікавлені в роботі з Україною.


Ми щиро вдячні Embassy of Ukraine to the Republic of Croatia , National Tourism Organization of Ukraine за ініціативу такого заходу саме зараз, коли можливості презентувати країну на туристичних виставках та заходах в режимі оф-лайн обмежені.


Асоціація представила туристичний потенціал України та наголосила на готовності й бажанні українських туристичних операторів, членів AITO Ukraine, працювати з хорватськими колегами, пропонуючи їм унікальні туристичні продукти та виключно безперечний сервіс, ми підкреслили абсолютну готовність України приймати іноземних туристів, гарантуючи безпеку в часи пандемії, відмінну інфраструктурну готовність та високий рівень підготовки усіх туристичних об'єктів та локацій, що відповідають світовим стандартам.


Контакти членів асоціації отримали всі учасники з хорватської сторони. Ми також вдячні правлінню асоціації за підготовку презентації та кропітку роботу з метою популяризації України у світі, а також усім нашим колегам, що приєдналися до заходу!


Після презентації був проведений Quiz з головним призом – WeekEnd у Києві! Чекаємо на переможця у столиці

Travel to Ukraine, it's worth to visit and explore #traveltouiraine #visitukraine #aitoukraine

Comments


bottom of page