top of page

Дні Києва у місті Дубай

В рамках проведення Днів Києва у місті Дубай, 17.10.2021 відбувалася презентація нашого міста, як туристичної дестинації для ОАЕ.

Віце президент Асоціації в'їзних туроператорів України , Наталія Соболева, презентувала нашу асоціацію, наголосила на професійності всіх її членів, перевагах співпраці з локальними туристичними оператором в Україні, які входять до складу асоціації, а також повною мірою розкрила можливості міста з точки зору туроператорського продукту. Контакти членів асоціації отримали усі учасники заходу.

Ми вдячні Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації за можливість презентувати нашу організацію та її членів.Національні туристичні оператори є ефективною рушійною силою для просування міста, як туристичної дестинації та, як результат, збільшення туристичного потоку до столиці.

Дякуємо нашим колегам за професійні виступи!

Всеукраїнська асоціація гідів Ukrainian Association of Medical Tourism Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму Fly UIA Київська торгово-промислова палата / Київська ТПП / Kyiv CCI

Київська міська державна адміністрація - КМДА Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine Рада експортерів та інвесторів при МЗС України
bottom of page